Beelzebub rpg cz/sk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ishiyama High

+3
joshiro
Mister_zx
Krumla
7 posters

Strana 5 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Ishiyama High - Stránka 5 Empty Re: Ishiyama High

Odoslať pre MeikiOokami St december 05, 2012 6:45 pm

Miko - Chodba

Smutným výrazem ve tváři jsem mu hleděla přímo do očí anebo spíše skrze něj. Nedokázala jsem mu říct, ať si trhne, zdálo se, že to myslí vážně. Ale co mu na to vůbec říct? Jestli vůbec něco? Nakonec jsem se jakoby probrala a do tváře se mi vrátil mírně rozčílený výraz. Vztáhla jsem ruku k jeho tváři, ale tentokrát jsem ho nechtěla uhodit. "Prepáč," řekla jsem jen a chvíli váhala, jestli bych se ho vůbec měla dotýkat. "Ale to, že nemáš zaujom si už dokázal," pokračovala jsem: "Taktož bude lepšie, aby si mi dal pokoj..." Nechtěla jsem s ním být, když jsem věděla, že nemá zájem, vůbec žádný. Pokud to neudělal naschvál, udělal to, aby mě prudce odstrčil a já sama netušila, co zabolelo víc. "A muž a žena nikdy nemůžou být jen přáteli... nikdy." Skončila jsem tím a odvrátila od něho tvář. "Tak už mě pusť."
MeikiOokami
MeikiOokami

Počet príspevkov : 30
Join date : 01.12.2012

Návrat hore Goto down

Ishiyama High - Stránka 5 Empty Re: Ishiyama High

Odoslať pre Dawn de Diablo St december 05, 2012 6:51 pm

Sakai Akira - I.D

Uslyšel ty zvuky. Všiml si i toho, že ve třídě zavlálo absolutní ticho. Někdo k němu šel, vnímal jeho kroky a podle mluvení poznal, o koho jde. Nic mu na to neodpověděl, protože vnímal, jak se všichni klidí z jeho okolí. Bylo mu jasné, že chce něco udělat. Pak šlo něco vzduchem s odporem. On se jen odrazil nohama a židlí jel dozadu. Nevěděl teď, v jakém je postoji, ale dneska neměl náladu na vzdávání. Protočil si hůl v ruce a udeřil silně do strany, kde by měl stát.
Dawn de Diablo
Dawn de Diablo

Počet príspevkov : 14
Join date : 02.12.2012

Návrat hore Goto down

Ishiyama High - Stránka 5 Empty Re: Ishiyama High

Odoslať pre Krumla St december 05, 2012 8:43 pm

Chodby (Vincent)- Keď ťa Komi započula, len sa k tebe otočila a zatvárila sa trocha vystrašene. Začala sa rozhliadať okolo seba a trocha sa tiež začala klepať. Vyzeralo to tak, ako by rozmýšľala kam sa schovať. Nakoniec však usúdila, že si si ju už všimol a len si povzdychla.
"Sate.." Zamumlala tak trocha bez nálady. Uhla pohľadom niekam do zeme a jednou rukou si chytila rameno tej druhej, ktoré si začala šúchať.

Chodba (Miko)- Vypočul si ťa no nepúšťal ťa. Pozorne sa ti pozeral do očí a pri každom ďalšom tvojom slove bol červenejší a červenejší. Nakoniec si to ukončila vetou, že by ťa mal nechať na pokoji. Na chvíľku sklonil hlavu tak, že mu vlasy zakrívali výhľad do tváre. Bolo počuť povzdych. Akej emócii však patril bolo dosť ťažké identifikovať. Nakoniec sa však na teba milo usmial.
"Nikdy som nepovedal, že nemám záujem." Zamumlal a zatváril sa trocha zahanbene.

I.D (Sakai)- Stolička si to napálila na miesto, kde si pred chvíľkou sedel ty. V momente si pocítil, ako tvoja tyč narazila na svoje miesto. Následne zopár nie zrovna slušných nadávok a to, ako sa chalan zvalil na zem. Trafil si jeho koleno a dosť nepríjemne to zarupalo. V tom si však tiež započul, ako sa zo stoličiek postavili ďalší ľudia, ktorý mu asi chceli pomôcť. Možno čas odložiť pásku ?
Krumla
Krumla
Admin

Počet príspevkov : 132
Join date : 01.12.2012

https://prcekbeel.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Ishiyama High - Stránka 5 Empty Re: Ishiyama High

Odoslať pre joshiro St december 05, 2012 8:55 pm

Vincent
"Udělaly ti snad něco Komi?" Znova jsem se rozhlednul šlo poznat že jsem trochu zvažněl jako by reagoval přimo na tvoji naladu a snažil se vypatrat co je jejim zdrojem a mohl tak špatnou naladu zničit.
joshiro
joshiro

Počet príspevkov : 46
Join date : 01.12.2012

Návrat hore Goto down

Ishiyama High - Stránka 5 Empty Re: Ishiyama High

Odoslať pre Dawn de Diablo St december 05, 2012 9:16 pm

Sakai Akira - I.D

Uslyšel křupnutí a pád na zem. Pak vstal a v rukách si protočil svou hůl. Věděl, že tenhle jen tak nevstane. Uslyšel to, jak se zvedlo více osob. Zřejmě pomocníci jeho. První den a hned problémi... já fakt nosím sám sobě smůlu. Pověděl si v duchu a zarazil tyč do země, jen asi 2 cm od jeho nohy. Mohl vidět, jak se lino trochu prohnulu pod tou ranou. Zřejmě by to bolelo, kdyby se trefil do jeho nohy a on mohl jen přemýšlet, jestli opravdu minul, nebo jestli to udělal schválně. Čekal, co bude s těma ostatníma a bedlivě naslouchal, přičemž pevně svíral tu tyč.
Dawn de Diablo
Dawn de Diablo

Počet príspevkov : 14
Join date : 02.12.2012

Návrat hore Goto down

Ishiyama High - Stránka 5 Empty Re: Ishiyama High

Odoslať pre MeikiOokami Št december 06, 2012 4:21 pm

Miko - Chodba

"Nepovedaj... urobil si všetko možné, jen aby 'si si ma udržal od tela dalej... Když jsi si myslel, že som... aj keď nie, tak si reagoval..." řekla jsem, aniž bych dokončovala myšlenky, vše totiž už mluvilo za sebe. "Alebo mi to hodláš predvesť?" Náhle jsem se na něj znovu podívala: "Páč slova sú len prázdné činy, tož sú činy lepšie." Věděla jsem, že to neudělá, věděla jsem, že mě nechce, takže to byl můj způsob, jak ho konečně dostat dál od sebe.
MeikiOokami
MeikiOokami

Počet príspevkov : 30
Join date : 01.12.2012

Návrat hore Goto down

Ishiyama High - Stránka 5 Empty Re: Ishiyama High

Odoslať pre Krumla Št december 06, 2012 7:45 pm

Chodby (Vincent)- Len sa na teba pozrela, no následne svoj zrak znova odvrátili.
"Mne? To ty máš kvôli mne problémy.. mal by si sa odo mňa držať stranou." Zamumlala trocha posmutnelým hlasom. Nevyzeralo to tak, že by ju táto nálada čoskoro mala prejsť.

I.D (Sakai)- Keď si tyčou buchol do zeme, len kúsok od nohy toho chlapíka. Mierne vydesene zakričal a v rýchlosti sa odplazil preč. Ostatný na neho pozerali trocha divným spôsobom.. ako na blázna.
"Č..čo si zač ? Veď máš byť slepý sakra !" Zakričal tvojím smerom, pri čom na teba začal ukazovať prstom tak trocha rozstraseným spôsobom. Ostatný sa zastavili a zatiaľ sa po tebe nerozbehli.

Chodba (Miko)- Tie tvoje ďalšie slová ho odrovnali.
"Vážne.. som si nemyslel.. že narazím na dievča... ako ty." Zamumlal no nakoniec ťa pustil. Chvíľku to vyzeralo že sa otočí a odíde no následne sa k tebe iba naklonil a posnažil sa ťa pobozkať na pery.
Krumla
Krumla
Admin

Počet príspevkov : 132
Join date : 01.12.2012

https://prcekbeel.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Ishiyama High - Stránka 5 Empty Re: Ishiyama High

Odoslať pre joshiro Št december 06, 2012 7:47 pm

Vincent
"Problemy? Nezaznamenal jsem že bych měl prozatím nějaké Problemý ktere by byli duležitějši natolik abych se začal držet stranou... Vlastně promiň ale já ani nevím nehcí se držet dal od tebe Komi" chvily to vypadalo že je smutny pak ale zase nahle naladu pozměnil a usmál se.
joshiro
joshiro

Počet príspevkov : 46
Join date : 01.12.2012

Návrat hore Goto down

Ishiyama High - Stránka 5 Empty Re: Ishiyama High

Odoslať pre MeikiOokami Št december 06, 2012 9:41 pm

Miko - Chodba

Chtěla jsem něco říct, protože se zdálo, že ho to dostalo a on odejde. Byla jsem ale na omylu. Nekladla jsem mu odpor, spíš naopak, sama jsem se k němu přiblížila. "Až budeš pripraven na něco viac, tak," řekla jsem poté, co jsem mu položila ruka na hrudník a mírně jej odtlačila od sebe a tím přerušila i spojení našich rtů: "Preferovala bych neco viac... intimnejšího. Taktož," řekla jsem a vytáhla malou kartičku, uchopila ji do obou rukou a s mírným úklonem mu ji podala. Jednalo se o mou "vizitku", no jednalo se spíš jen o základní informace, ale nejdůležitější na tom byla právě adresa. "Nečekala som, že to urobíš, ale hej," řekla jsem spíše nadšeně než překvapeně: "Příště raděj ale v súkromí."
MeikiOokami
MeikiOokami

Počet príspevkov : 30
Join date : 01.12.2012

Návrat hore Goto down

Ishiyama High - Stránka 5 Empty Re: Ishiyama High

Odoslať pre Dawn de Diablo Pi december 07, 2012 1:20 pm

Sakai Akira - I.D

Uslyšel výkřik a šoupání věcma po zemi. Pohlédl tím směrem a pak konečně ten dotyčný něco řekl. V jeho hlase poznal strach. Neustále měl hlavou otočenou směrem k němu. Nikdy jsem se nedíval na slepectví jako na slabinu. Pověděl tichým a klidným tónem. Ostatní stáli a zřejmě vyčkávali na rozkazi od toho, co ležel na zemi. Udělal jeden menší krok. Zvedl hůl a dal si ji podél paže. Zřejmě byl připraven, i když měl tušení, že to bude těžké bez očí se ubránit.
Dawn de Diablo
Dawn de Diablo

Počet príspevkov : 14
Join date : 02.12.2012

Návrat hore Goto down

Ishiyama High - Stránka 5 Empty Re: Ishiyama High

Odoslať pre Krumla Pi december 07, 2012 5:41 pm

Chodby (Vincent)- "A..ale t..to.." Zamumlala, na čo však len pootočila hlavou a ruku dala do vrecka.
"Chce ťa vidieť otec." Zamumlala znova šeptom a len ti podala adresu.
"Dovtedy mám zakázané s tebou hovoriť." Dodala, na čo sa znova rozišla smerom k východu zo školy.

I.D (Sakai)- Týpek sa na teba len škaredo pozrel. Následne si však povzdychol.
"Slepý, neslepý, sundajte ho !" Zavrčal a sám sa snažil postaviť, aj keď mu to moc nešlo. Na teba sa ako inak rozbehlo hneď niekoľko ľudí. Boli však v strehu pred tvojou palicou, ktorou rozhodne nemienili dostať. Jeden sa však priblížil dosť blízko k tebe a posnažil sa kopnúť ťa do brucha.

Chodba (Miko)- "Ehm.." Nevedel čo povedať a pomaly si do rúk zobral tvoju vizitku. Nakoniec sa usmial. Tvoje slová si radšej nesnaźil moc prekladať páč by si ich možno znova zle vyložil a len prikývol.
"Yep, určite ťa prídem pozrieť." Následne ho však ešte niečo napadlo a v rýchlosti si začal hladať niečo po vreckách. Nakoniec našiel malý papierik a trocha nalomenú ceruzku, kam naškrabal jeho adresu.
"Mobil nemám no.. tu máš aspoň toto." Dodal a v očiach mu bolo vidieť, že dúfa, že si to zoberieš.
Krumla
Krumla
Admin

Počet príspevkov : 132
Join date : 01.12.2012

https://prcekbeel.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Ishiyama High - Stránka 5 Empty Re: Ishiyama High

Odoslať pre joshiro Pi december 07, 2012 5:51 pm

Vincent
"Tvůj Otec? Dobra teda je li to jeho povel tak jej budu respektovat a pokud to přežiju tak si stebou rad znova popovídam" Usmál se mavnul a pote si to zamiřil ven ze školy už neměl v planu se zde nějak zdržovat zamiřil si to ale přimo raději domu. (Přesun)
joshiro
joshiro

Počet príspevkov : 46
Join date : 01.12.2012

Návrat hore Goto down

Ishiyama High - Stránka 5 Empty Re: Ishiyama High

Odoslať pre MeikiOokami Pi december 07, 2012 7:46 pm

Miko - Chodba

Chytila jsem ho za ruce a přitáhla ho blíž k sobě. "Co kebys' to tam dal sám," řekla jsem se šibalským úsměvem, protože bylo docela zřejmé, kde schovávám většinu věcí. "Neboj, jen ta škádlím," usmála jsem se na něho a vzala si od něho papírek. "A co keby som tam išla teraz, hej?" Podívala jsem se na něho poměrně vážně a schovala papírek do "hlubin" svého výstřihu. "Vieš, že by som šla s tebou..."
MeikiOokami
MeikiOokami

Počet príspevkov : 30
Join date : 01.12.2012

Návrat hore Goto down

Ishiyama High - Stránka 5 Empty Re: Ishiyama High

Odoslať pre Krumla Pi december 07, 2012 10:28 pm

Chodba (Miko)- Chvíľku to vyzeralo tak, že si ho naozaj dostala. Znova viac menej stuhol na mieste no nakoniec si odfúkol od úľavy, keď si si ho zobrala a ehm, zastrčila sama.
"Teraz.. myslíš.. ku mne ?" Spýtal sa. Jeho pohľad v momente vyzeral až tak.. vystrašene. Kto vie čo doma skrýval. Len sa prehrabol vo vlasoch a po chvíľke rozmýšľania pokrčil ramenami.
"Tak.. prečo nie len.. ehm, neber moc vážne mojich rodičov." Zamumlal takmer úplne šeptom.
Krumla
Krumla
Admin

Počet príspevkov : 132
Join date : 01.12.2012

https://prcekbeel.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Ishiyama High - Stránka 5 Empty Re: Ishiyama High

Odoslať pre MeikiOokami So december 08, 2012 8:38 am

Miko - Chodba

"Čo? Tebe vôbec netankuje, že máš rodičov doma?" Trošku jsem se poděsila. "Kdo vie, čo by si asi tak pomysleli, hej, keď daké dievča príde s tebou." Usmála jsem se mírně. "Obzvlášť estli máš daké problémy so všomi dievenka," zakřenila jsem se na něho, protože jsem si doslova představovala reakci jeho rodičů. Buď by se v tu ránu zlili do němoty štěstím, že si jejich syn konečně našel děvče... Alebo by to dopadlo otresne, pokud bych nebyla prvé, ktoré mu takto naletelo. Ale nezdá sa, že by to bol zlý chalan, takže sázím na tú prvú možnost. "Ale když myslíš," řekla jsem nakonec a znovu ho chytla za ruku.
MeikiOokami
MeikiOokami

Počet príspevkov : 30
Join date : 01.12.2012

Návrat hore Goto down

Ishiyama High - Stránka 5 Empty Re: Ishiyama High

Odoslať pre Krumla So december 08, 2012 1:15 pm

Chodba (Miko)- Znova vystriedal farby ako taký semafór a následne len mierne pokývol ramenom.
"Ja nemám problém s dievenkami." Snažil sa zahovoriť, na čo len zovrel tvoju ruku a pomaly ťa viedol von zo školy.
"Nie, nevadí mi že mám doma rodičov.. ani neviem či tam sú, varoval som ťa len preventívne." Uškrnul sa, na čo ťa pomaly viviedol zo školy. Čakala vás celkom dlhšia prechádzka, keďže býval pomaly na druhej strane mesta.
Krumla
Krumla
Admin

Počet príspevkov : 132
Join date : 01.12.2012

https://prcekbeel.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Ishiyama High - Stránka 5 Empty Re: Ishiyama High

Odoslať pre Dawn de Diablo Ne december 09, 2012 9:09 am

Sakai Akira - I.D

Byl napnutý a vyčkával, co se bude dít, přesněji co řekne. Když uslyšel ten povel, ani nebyl překvapený. Krysy následují krysaře. Pověděl tiše, ale pár lidí z jeho okolí ty jeho slova mohlo slyšet. Sice měl takovou větší nevýhodu, ale stále stál a naslouchal zvukům v okolí. Uslyšel kroky, které byli blíž, než ty ostatní. Nevěděl, co udělá, protože ho neviděl a jen si dal tu hůl před sebe, aby kdyžtak přímí zásah zablokoval a on tak poznal, kam se útočník chystá udeřit.
Dawn de Diablo
Dawn de Diablo

Počet príspevkov : 14
Join date : 02.12.2012

Návrat hore Goto down

Ishiyama High - Stránka 5 Empty Re: Ishiyama High

Odoslať pre Krumla Ne december 09, 2012 5:28 pm

I.D (Sakai)- Noha dopadla na tvoju tyč. Cukol od bolesti no to mu nezabránilo v tom, trocha ustúpiť a v momente sa na teba vrhnúť päsťami. K nemu sa však pridali aj ostatný. Pár krát si sice dali na vzájom no to im moc nevadilo, chceli dostať hlavne teba.
Krumla
Krumla
Admin

Počet príspevkov : 132
Join date : 01.12.2012

https://prcekbeel.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Ishiyama High - Stránka 5 Empty Re: Ishiyama High

Odoslať pre Dawn de Diablo Pi december 14, 2012 3:38 pm

Sakai Akira - I.D

Ucítil ránu, která dopadla na tyč. Nyní tušil jeho přibližnou polohu, přičemž o to mu šlo. Uslyšel jeho krok, jak poustoupil. Nevěděl, že je mu připraven dát rány pěstí. Jak měl tu tyč podél ruky. Máchl s ní do výšky, kde by měli mít průměrně vysocí lidé hlavu. Ale pak uslyšel rachot. Už na něj šli i ti další. Poustoupil dozadu, kde narazil o stůl. Druhou rukou nahmatal kraj stolu. Položil se na ten stůl zády a udělal kotrmelec vzad. Na druhém konci stolu dopadl na nohy a jednou nohou prudce ze zadu kopl do kraje stolu, aby šel přímo na ně. Proto si zjišťoval, kde je kraj stolu.
Dawn de Diablo
Dawn de Diablo

Počet príspevkov : 14
Join date : 02.12.2012

Návrat hore Goto down

Ishiyama High - Stránka 5 Empty Re: Ishiyama High

Odoslať pre Krumla Pi december 14, 2012 5:30 pm

I.D (Sakai Akira)- Stôl narazil do niekoľkých tvojich spolužiakov. Pred tým si však započul dosť nemilý výkrik plný bolesti, keď si niekoho palicou trafil do hlavy. Ten bol takmer v momente v bezvedomí. Boli to prváci a tak sa moc mlátiť nevedeli.. boli len hrozne namyslený. Na chvíľku sa pohyb v triede zastavil.
"Kto k*rva si ?" Zamumlal jeden z týpkov.
Krumla
Krumla
Admin

Počet príspevkov : 132
Join date : 01.12.2012

https://prcekbeel.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Ishiyama High - Stránka 5 Empty Re: Ishiyama High

Odoslať pre Dawn de Diablo Ne december 16, 2012 5:55 pm

Sakai Akira - I.D

Zakymácel prstem do stran. "Nemusíte hned mluvit tak sprostě." Pověděl s klidem. "Jsou tu přece i dívky." Pověděl a pohlédl se k místu, kam se předtím usadila ta dívka. teda spíše, otočil tím směrem hlavu. Pak se na ně podíval zpátky. Stáli a nehýbali se. Vydýchl si. Narovnal se a holí si oklepával okolí. Narazil na pár židlý, které byli v pravo od něj a to bylo asi vše. Ty by mohl využít celkem dobře. "Chcete se vzdát?" Zeptal se a stále měl tu holi u těch židlí.
Dawn de Diablo
Dawn de Diablo

Počet príspevkov : 14
Join date : 02.12.2012

Návrat hore Goto down

Ishiyama High - Stránka 5 Empty Re: Ishiyama High

Odoslať pre Krumla St december 19, 2012 9:16 pm

I.D (Sakai)- "Vzdať sa? Pfe.. ešte sme ani nezačali." Povedal neisto ten, ktorý pred chvíľou dostal do nohy. Nakoniec sa však len pootočil smerom k triede a vyšiel z miestnosti. Niektorý ho následovali no väčšina si posadali späť na miesta. Vlastne ti ani neodpovedali, na druhú stranu ti ale už nikto neliezol krkom. Nikto sa však k tebe ani len neprehovoril a teba mohlo napadnúť, že sa tu dnes, teda aspoň v tejto triede už nič neudeje.
Krumla
Krumla
Admin

Počet príspevkov : 132
Join date : 01.12.2012

https://prcekbeel.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Ishiyama High - Stránka 5 Empty Re: Ishiyama High

Odoslať pre Mokuto Pi december 21, 2012 5:38 pm

Mokuto I.C

Dorazil jsem do školy. Cestou do třídy jsem si nikoho nevšímal a byl dost ostražitý. Avšak určitě me očekávala další třídní bitka, takže skončím s dalšími modřinami jako včera. Vešel jsem do třídy a rozhlédl se. Spíše jsem se ale podíval k místu, kde by měly sedět dívky.
Mokuto
Mokuto

Počet príspevkov : 39
Join date : 01.12.2012
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Návrat hore Goto down

Ishiyama High - Stránka 5 Empty Re: Ishiyama High

Odoslať pre Krumla Ne december 23, 2012 1:22 pm

I.C (Mokuto)- značná väčšina spolužiakov chýbala. Všimol si si Roya, ktorý zrovna sedel na svojej lavici a hral niečo ako.. šachy? na lavici iného spolužiaka. Vyzeralo to celkom komicky, hlavne pre to, že pravdepodobne vyhrával. No očividne tu dnes nemal nikto náladu na nejaký bitku. Obe dievčatá sedeli pri sebe a rozprávali sa s nejakou žiaćkou vyššieho ročníka
Krumla
Krumla
Admin

Počet príspevkov : 132
Join date : 01.12.2012

https://prcekbeel.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Ishiyama High - Stránka 5 Empty Re: Ishiyama High

Odoslať pre Mokuto Ne december 23, 2012 1:32 pm

Mokuto I.C

Došel jsem ke svojí lavici, tedy tomu co mělo připomínat lavici, jelikož ta moje byla dost rozbitá a sotva držela pohromadě. Aspoň židli jsem měl celkem dobrou. Sedl jsem si na ni a koukl k dívkám. Nechtěl jsem je teď vyrušovat, když se bavily s nějakou holkou z vyššího ročníku. Bůh ví co je ta holka zač, a zrovna jsem si nechtěl udělat ostudu, že by mě zmlatila holka. Tak jsme jen čekal, co se bude dít.
Mokuto
Mokuto

Počet príspevkov : 39
Join date : 01.12.2012
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Návrat hore Goto down

Ishiyama High - Stránka 5 Empty Re: Ishiyama High

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 5 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.